Organisatie

Organisatie

Dagelijks bestuur
Edwin van Dongen – Voorzitter
email: voorzitter@vvwaspik.nl

Coen Smits – Financiële zaken
email: penningmeester@vvwaspik.nl

Eric de Brouwer – Secretaris
email: secretaris@vvwaspik.nl

Jos van Boxel – Jeugdvoorzitter
email: jeugdvoorzitter@vvwaspik.nl

Jan Verschuren – Accommodatie beheer & gemeentelijke zaken
email: jan.verschuren@ziggo.nl

Jeroen van Mierlo – Horeca beheer
email: jvanmierlo@gmail.com

Michael van Seeters – Communicatie
email: michaelvseeters@hotmail.com

Vacant – Technische zaken
email:

Diane Verkooijen – Ledenadministratie
email: ledenadministratie@vvwaspik.nl

Jeugdcommissie
Jos van Boxel – Voorzitter
email: jeugdvoorzitter@vvwaspik.nl

Jos van Boxel – Wedstrijdsecretaris & scheidsrechters
email: jeugdwedstrijdsecretaris@vvwaspik.nl

Wedstrijdcoördinator senioren
Tom Wels
email: wedstrijdsecretaris@vvwaspik.nl

Vertrouwenspersoon
Cecilia Snels-Reuvers
email: vertrouwenspersoon@vvwaspik.nl

Public Relations
Rik Wouters
email: pr@vvwaspik.nl

Activiteiten
Marco Gademan
email: activiteiten@vvwaspik.nl

Horeca beheer
Jeroen van Mierlo
email: jvanmierlo@gmail.com

Annet Verduijn
email: r.a.q.a.verduijn@home.nl

Accommodatie - klusploeg
Cees Gijsman
email: ceesgijsman@home.nl

Redactie Clubblad de Elzenhager
Willfred Reuvers
email: clubblad.vvwaspik@gmail.com

Matchday - programmaboekje
Johan Smits
email: johans62@hotmail.com

Website & Social Media
Michael van Seeters – Communicatie
email: michaelvseeters@hotmail.com

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!