De 3e wedstrijd van het seizoen speelden we thuis tegen Were Di B1. Beiden ploegen hadden nog geen punt verloren.
Al snel bleek dat ook Were Di een leuke voetballende ploeg had, waardoor er een leuke wedstrijd ontstond.
We begonnen ijzersterk en waren in de 1e helft de baas op het veld. Met goed verzorgd voetbal werd veelvuldig de goal van de tegenstander onder vuur genomen. Al vroeg kon Dennis voor de 1-0 zorgen. Vlak daarna kwam Were Di uit het niets op gelijke hoogte, 1-1. We bleven doorgaan en na een schitterende aanval wist Eric zijn vent te passeren en strak voor te geven op Dennis, die simpel binnen kon tikken, 2-1. Vlak hierna zette Lesley ons op 3-1 met een goed afstandschot.
Hierna kwam Were Di weer een keer bij ons voor de goal en scoorden ook meteen. De scheidsrechter zag een overtreding in de 16, waarna de (gemakkelijk) gegeven penalty binnen werd geschoten, 3-2. Wederom lieten we het er niet bij zitten en Dennis liet zien dat ie de laatste tijd in vorm is.
Vanuit een corner van Eric wist ie goed voor zijn vent te komen en kopte hij de 4-2 binnen.(zie foto).
Vlak voor rust beloonde Niek zichzelf ook, door na wederom een strakke voorzet van Eric de 5-2 binnen te tikken.
Na rust stonden we binnen de minuut op 6-2. Een verre uittrap van Reinoud werd door iedereen gemist, alleen Dennis was er als de kippen bij, omspeelde vervolgens de keeper en scoorde zijn 4e van de middag, 6-2. De wedstrijd was gespeeld, al kwam Were di nog wel terug tot 6-4. Nadat er vlak voor tijd nog een speler van Were Di uit werd gestuurd, speelden we de wedstrijd goed uit.
Chapeau voor de inzet en het veldspel jongens, er zit een heel leuk seizoen aan te komen!- Login om te reageren
