Na het teleurstellende resultaat van vorige week tegen laagvlieger baardwijk mochten we het nu opnemen tegen Taxandria. Deze ploeg is de hekkensluiter van de competitie, en dat werd gedurende de 2de helft ook wel duidelijk getuigen het 6de doelpunt.
We begonnen goed aan de wedstrijd en kwamen al snel op een voorsprong door, zoals hij het zelf noemde, een magische hakbal van Steven. In het verdere verloop van de 1ste helft gaven we vrijwel niets weg achterin maar maakte ook te weinig goals. Alleen Steven wist voor de rust het netje nog te vinden. Dit betekende dus een 2-0 ruststand.
Het was Taxandria die in de 2de helft als eerste wist te scoren. Iedereen was alweer bang dat het mis zou gaan, maar gelukkig lieten we het zover niet komen. We liepen al vrij gemakkelijk uit naar 5-1 door doelpunten van Koen, Thijs en Bob. Toch verslapte we ook nu weer even en dit resulteerde ook in de 5-2. Nu was het tijd voor het mooiste prutsmoment van de wedstrijd, en die kwam niet op naam van Waspik. Een vrije trap van Jes zou ver naast zijn gegaan, maar de verdediger van Taxandria dacht de bal maar even weg te roeien. Maar in plaats van dat de bal 30 meter weg werd getrapt ging hij juist 30 meter de lucht in vlak voor het doel. De keeper dacht op zijn beurt om de bal even te vangen maar struikelde over zijn eigen benen. Tot overmaat van ramp kwam er nog een andere verdediger die op zijn beurt ook de bal even dacht weg te trappen. Maar ook hij was hier niet toe in staat en trapte de bal via de onderkant van de lat het doel in. Resultaat: iedereen op sportpark elzenhage lag in een deuk inclusief die van Taxandria. Na dit rare moment maakte ook Jes en weer Steven nog een doelpunt waarmee de eindstand werd bepaald op 8-2.
Volgende week mogen we op bezoek bij de koploper. Hopen maar op 3 punten.
- Login om te reageren
