Gepubliceerd op 06/11/2011 om 22:07 uur
(1 stem)
Spelerscategorie:
Senioren
Wedstrijddatum:
06/11/2011
Wedstrijd:
Baronie 5 - Waspik 2 Vandaag 3 zeer kostbare punten gepakt in de uitwedstrijd tegen Baronie 5.
We moesten aantreden tegen Baronie de nummer 4 van de competitie.
Na flink wat duidelijke instructies gehad gekregen van de scheids begonnen we aan de wedstrijd.
De eerste 20min was tam van beide kanten, en kregen we beide nauwlijks kansen.
Toch kwamen we op voorsprong door goed inschuiven van Dixi gaf Jes een mooie steekpass waar John wel raad mee wist en de 1-0 maakte.
Baronie kreeg nauwelijks kansen en als ze gevaarlijk werden was dat meer door fouten van onszelf. We hadden eerder de 0-2 moeten maken maar na onder meer een schot van Sven op de paal en een schot van Jes op de lat gingen we rusten met 1-0.
We werden nog gewaarschuwd dat ze sterker uit de rust zouden komen en na een voorzet die bleef hangen maakte hun de 1-1. Binnen no time kwamen ze op 1-2.
Echter gelijk uit de aftrap maakte Jes de 2-2 nu na een mooie pass van John. Lau raakte met een van zijn befaamde bananen ballen de onderkant van de lat die net voor de lijn terug stuiterde.
Na dit werden wat kleine kansjes over en weer gemist tot we een vrije trap kregen rond de 16 die netjes werd ingeschoten door Nees. Na de 2-3 gingen we teveel achteruit lopen en na een grote scrimmage voor de goal die nota bene door een speler van Baronie van onze lijn werd gehaald. 

In de laatste minuut miste Bas nog een dot van een kans, maar hierna floot de scheids gelijk af en hadden we de drie punten weer binnen! Niet de beste wedstrijd maar die moeten ook gewonnen worden!
Onze concurrenten Groen Wit en Rijen speelden vandaag ook tegen elkaar met als winnaar Rijen.
Dit betekent voor ons dat als we de inhaal wedstrijd winnen bij Groen Wit we een gaatje kunnen slaan van 6 punten.
Volgende week thuis tegen DIA
- Login om te reageren

Snap het nie
Het verslag eindigt bij 2-3, de uitslag was toch 3-4? Wat is de reden dat dit verslag voortijdig wordt afgekapt?
Aanvoerder, grijp eens in.
Bedankt vice vice
Zo verslag aangepast.!!
Avn
kort maar krachtig !!
Ja Piet soms moet ik wel eens werken maar probeer dan toch iets erop te zetten. Dus vandaar kort.
En vice vice als je je wedstrijdverslag naar mij toe mailt verander ik deze tekst wel hoor.
Tweede verslaggever voor twee?
Nou, het is misschien niet slecht om iemand achter de hand te hebben. Als we de tekst krijgen zullen we eens kijken of ie ermee door kan....
Ik heb al een verslag gemaakt
Welke mail
Kort van stof
Ha Jeffrey, is het ook moeilijk om van een moeilijke wedstrijd een langer verslag te schrijven. Je bent ongelofeloos kort van stof dit keer
Ooohh, ik hoor net dat je er zelf niet bij was....tja....vandaar dat het moeilijk was....