Overslaan en naar de algemene inhoud gaan

Waspik 2 blijft maar winnen en loopt steeds verder weg bij concurrentie

5
Uw beoordeling: Geen Gemiddeld: 5 (2 stemmen)
Spelerscategorie: 
Senioren
Wedstrijddatum: 
21/11/2011
Wedstrijd: 
VCW 2 - VV Waspik 2

 

In de mist op een redelijk bespeelbaar veld wachtte vandaag VCW 2 uit Wagenberg. Deze ploeg had al verassend thuis gewonnen van Rijen dus we waren gewaarschuwd.

De eerste helft waren we de beter voetballende ploeg en creeerden we voldoende kansen maar het vizier stond duidelijk nog niet op scherp, het tempo lag nog iets te laag en de passing was niet goed verzorgd waardoor VCW heel sporadisch tot een counter kon komen. Daniel, John en Joost wisten de goede kansen nog niet te benutten en zo werd het rusten met 0-0.

Het tempo moest dus wel een tikkie omhoog en de passing beter en dit gebeurde ook. Nadat de 2 oudjes van de muppetshow Statler en Waldorf hun ploeg wat aanspoorden en opnaaiden werd dit goed overgenomen in het veld en binnen 5 minuten lag de bal in het netje na een fantastische aanval.

Stefan speelde Menno aan die passte op Dennis, deze stuurde Joost weg die met een perfect afgemeten voorzet Daniel bediende die hard binnenkopte, een goal uit het boekje en de verdiende 0-1. We bleven goed en geconcentreerd de aanval zoeken en na een opnieuw mooie aanval maakten we 0-2. Lauw en Menno zette de aanval op, Daniel draaide zich knap vrij en gaf een afgemeten voorzet op Jos die binnenschoot. 

Nu was het verzet helemaal gebroken en een bijna foutloos spelend Waspik 2 breidde de score nog uit door het laaste doelpunt van de competitie van Sven van Gool die er straks een paar maandjes tussenuit gaat ( snik snik) en nog een doelpunt van Daniel.

Uitslag 0-4

Na de wedstrijd bleek onze concurrent vv Rijen ook nog een gelijk gespeeld te hebben dus staan we nu al 5 punten voor met een wedstrijd minder, maar we zijn er nog lang niet.

 

Remo beleefde nog 15 fantastische minuten als invaller en liep letterlijk de zolen uit zijn schoenen en moest zich weer laten wisselen voor Willfred wegens onherstelbare materiaal pech hahaha geweldig.laughlaugh

Volgende week bekeren tegen Terheijden 4. een oude maar goede rivaal van een paar seizoenen terug. Ze hebben ook pas 1 keer verloren dus dit kan wel eens een kraker gaan worden.

Gegroet Waldorf 

 

Share this