Overslaan en naar de algemene inhoud gaan

Waspik 1 blijft wisselvallig presteren

4
Uw beoordeling: Geen Gemiddeld: 4 (1 stem)
Spelerscategorie: 
Senioren
Wedstrijddatum: 
20/11/2011
Wedstrijd: 
Waspik 1 - RCD 1

Na de ruime zege van vorige week op Dubbeldam moesten we deze week op bezoek bij RCD in Dordrecht. RCD is zeer matig aan het seizoen begonnen maar pakt de laatste weken meer en meer punten.

De voorbereiding begon al slecht. Het spelerspasje van Sander Pickokrie was vergeten en onze aanvoerder viel in de warming up ook nog uit. Dit was echter geen reden om de eerste helft al 2 goals weg te geven en de rust in te gaan met een 2-0 achterstand. De eerste goal was van oud prof Louis Larros. "Let op zijn links been, hij doet alles met links en heeft een geweldige pegel in huis". Dat waren de woorden van onze trainer. Ik denk echter dat meneer Larros dit heeft gehoord en vandaar maar even met rechts ging schieten. 1-0.

De 2-0 was een goed uitgevoerde counter die uiteindelijk werd binnengekopt door de centrale spits van RCD. Dit was, zoals gezegd, de ruststand.

Na rust stond er een beter en gedreven Waspik op het veld. Er werd vroeg druk gezet en we waren nadrukkelijk op zoek naar de aansluitingstreffer. Deze kwam echter pas in de 80e minuut van het hoofd van Guido. 2-1. De hoop op een puntje of zelfs nog meer werd al vrij snel de kp in gedrukt. Wederom een goed uitgespeelde counter zette de einstand op het scorebord. 3-1.

Een wereld van verschil tussen de eerste en de tweede helft is op dit moment ook het verschil per week. De ene week alles en de week erna niets.

 

Share this