Gepubliceerd op 11/09/2011 om 20:55 uur
(1 stem)
Spelerscategorie:
Senioren
Wedstrijddatum:
11/09/2011
Wedstrijd:
Barca 2 - VV Waspik 2
Opnieuw wisten we niet wat we konden verwachten vandaag, wat voor tegenstander zouden we treffen?
Na zelf al iets te laat zijn aangekomen bleek er van onze tegenstander pas 3 personen aanwezig en dit toch voor ongeveer een half uur voor de wedstrijd. 10 minuten voor de wedstrijd gingen hun eens warmlopen, niet echt een goede voorbereiding zou je zeggen.
Maar toch bleken er zeer technische voetballers bij te lopen die veel voor eigen succes bleken te gaan en er regelmatig wat samba achtige bewegingen uitgooiden en dan nog een panna erachteraan om het af te sluiten. Als team niet supersterk maar wel redelijk aan de bal.
Na eerst 10 minuten wat op en neer voetbal openden we de score via Joost, die een diepe bal van achteruit op juiste waarde schatte en alleen op de keeper afging en beheerst de 0-1 scoorde. We bleven redelijk voetballen, maar omdat er bij hen weinig organisatie was bleef het bij ons ook enigsinds onrustig waardoor er toch veel onnodig balverlies was.
Na ongeveer 20 minuten viel de 0-2 na een mooie aanval over links waarbij Leo zijn tegenstander omspeelde en een puntgave voorzet gaf die wederom knap door Joost werd binnengekopt. Op rozen zaten we dus, ware het niet dat het toch nog 1-2 werd na een, eerlijk is eerlijk, mooie goal van hun aanvoerder.
Diezelfde aanvoerder vond dat hij Lauw nog een doodschop moest geven omdat Lauw in de eerste helft iets te hard op hem was doorgegaan.
Dit was een diep donkerrode overtreding met 2 gestrekte benen van achter terwijl de bal al weg was. De eigen scheidsrechter moest toch wel met veel pijn en moeite geel geven maar eigelijk had dit rood moeten zijn en ja je mocht er zowiezo niks van zeggen anders konden we er zelf af. Wat een waanzin zeg.
In een zeer rommelige 2e helft waar we toch weinig weg gaven en de wedstrijd eerder in het slot hadden moeten gooien, scoorden we toch nog 1-3 door John van Pas wat toch wel een verlossing was. Want nu was de pot toch echt binnen en zeker na de 1-4 door Sven na een mooie counter via Jef en John. Toch wel een knappe overwinning want hier gaan niet veel ploegen winnen denk ik.
Met 6 punten uit 2 wedstrijden starten we dus goed deze competitie, volgende week Be Ready 2 uit.
De Aanvoerdert
- Login om te reageren
