Overslaan en naar de algemene inhoud gaan

Complete offday voor Waspik 2 levert toch nog een puntje op

3
Uw beoordeling: Geen Gemiddeld: 3 (1 stem)
Spelerscategorie: 
Senioren
Wedstrijddatum: 
11/12/2011
Wedstrijd: 
Waspik 2 - Barca 2

Een complete offday die er eigelijk al een paar weken aan zat te komen.

Barca kwam al een half uur te laat op het veld waardoor we na de warming up eigelijk weer opnieuw konden beginnen. De scherpte was er gelijk vanaf.

Hun kwamen lekker ongeinterresseerd het veld op maar werkte wel hard met enkele technisch vaardige spelers in het elftal. Dan moet je als koploper scherp zijn en kort zitten, maar niks is minder waar.

Barca nam brutaal de leiding in de eerste de beste aanval. Er werd niet kort verdedigt en na een schot op goal die nog geraakt werd door Stefan zat hun spits er als de kippen bij om de 0-1 binnen te tikken. Een domper dus maar we roepten het over ons zelf af. Overal kwamen we te laat en gaven hun de mogelijkheid om te counteren.

Het spel bleef slecht van onze kant maar na een voorzet van Lauw die door Jef en Roel voorbij werd gegaan kwam deze voor de voeten van Jos die 1 minuut voor rust de toch verdiende 1-1 op het bord zette.

Dan denk je na de rust word het beter maar nee hoor, te veel ging het mis, en het was wederom Barca dat profiteerde in de counter na weer slecht verdedigent werk van onze kant. 1-2.

Het werd nog erger want een paar minuten later werd het ook nog 1-3.

We stroopten de mouwen nogmaals op en een vrije trap van Nees vloog binnen 2-3.

Het tempo ging omhoog en na een slim genomen vrij trap die bij Menno terecht kwam, deze schoot op goal en de bal die slecht verwerkt werd werd binnengekopt door Jos. 3-3

De druk werd nog meer opgevoerd al was het allemaal heel chaotisch binnen de lijnen en van goed voetbal was al lang geen sprake meer.

We kregen een overtreding tegen ongeveer 5 meter over de middenlijn, hun laatste man dacht niet na een vuurde de bal op de goal, Stefan verkeek zich en de bal sloeg tegen de touwen.

Een nieuwe domper!!

Opnieuw in de achtervolging dus.

Stefan maakte zijn fout nog goed door de 3-5 knap te stoppen en in de 89e minuut maakte we toch nog de 4-4 door een beetje lucky goal van Jos.

Ik denk dat het een terechte uitslag was van deze wedstrijd want het was gewoon niet best.

Volgende week de laatste wedstrijd tegen Oisterwijk 2 voor de beker en dan hebben we wat recht te zetten.

Gegroet de aanvoerdert.

Nog even wil ik vermelden en feliciteren het elftal van Waspik 6 dat een knappe 1-0 overwinning boekte tegen de nummer 2.

Mark van Dongen nam de goal voor zijn rekening en dat was sinds de Djeugd niet meer gebeurd. Hulde mannen

Share this

Klunzen!!!!

Klunzen!! Tijd om t volgende week goed te maken ja!!

Niet Waspik 6

Waspik 6 speelde helaas gelijk Jefke, maar Waspik 7 kan het wel geweest zijn??

oeps

Oke Paul sorry even niet opgelet.

 

Opties reactieweergave

Kies uw favoriete manier om reacties weer te geven en klik op "instellingen opslaan" om uw veranderingen te activeren.